دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی

علت خرابی برد لباسشویی

مقدمه

عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن

سلام دوباره به همه دوستان و همراهان گرامی سری مقالات تعمیر لباسشویی ایکس ویژن که همیشه حضور شما در اینجا آرامش بخش خاطر ما بوده است و خواهد بود. امروز می‌خوام در مورد علت خرابی برد لباسشویی ایکس ویژن صحبت کنم. عوامل خرابی که به نظر من هرکسی که به بحث فنی علاقه دارد باید آن‌ها را بشناسد. در مقاله قبلی در مورد علت خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن صحبت کردم. به شما گفتم که با داشتن دانش علت خرابی برد لباسشویی ایکس ویژن می‌توانیم از خرابی برد ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنیم و با داشتن دانش در مورد علائم خرابی برد ماشین‌ لباسشویی، با سرعت و بدون دردسر علت خرابی برد ماشین لباسشویی خود را پیدا کنیم. همچنین می‌توانیم از تشخیص اشتباه خرابی ماشین لباسشویی که خود در بهترین حالت سبب اتلاف وقت و در بدترین حالت سبب خرابی بخش دیگری از ماشین لباسشویی خواهد شد، جلوگیری به عمل آوریم.

موارد زیر از علائم خرابی برد ماشین لباسشویی است.

 

نوسانات برق علت خرابی برد لباسشویی

اولین عامل در مورد علت خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن، نوسان برق هست. چرا که ماشین لباسشویی شما همیشه سیمش به برق هست، علتشم اینه که ماشین لباسشویی معمولا سیمش در پشتش قرار گرفته و ما به راحتی به اون دسترسی نداریم تا دوشاخه برق را از پریز بکشیم. ما هم به شما کاملا این پیشنهاد را می‌کنیم که حتما برای وسایل برقی مهمی مثل ماشین لباسشویی خودتون محافظ تهیه کنید. چرا که با یک محافظی که چندان قیمت ندارد جلوی سوختن برد ماشین لباسشویی‌ای گرون‌قیمت را خواهیم گرفت. جدا از پول، سوختن برد ماشین لباسشویی هم دردسر خاص خودش را برای تعمیر و حتی برای تعویض دارد. هرچند ما در اینجا هستیم تا این کار را برای شما آسان کنیم. در ادامه عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن و دیگر مدل‌های ماشین لباسشویی با ما همراه باشید. برای بیشتر آموختن در مورد علت خرابی برد لباسشویی با ما همراه باشید.

 

استفاده مکرر از ماشین لباسشویی از عوامل خرابی برد لباسشویی

دومین عامل از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن، استفاده مکرر از ماشین لباسشویی هست که این روشن و خاموش شدن‌های پی‌در‌پی و استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی سبب می‌شود که قطعات الکترونیکی روی برد ماشین لباسشویی ما داغ کند و در نهایت امکان دارد که برد ماشین لباسشویی ما بسوزد. همین مورد ساده می‌تواند علت خرابی برد لباسشویی ما بشود.

 

اضافه بار بیش از حد علت خرابی برد لباسشویی

سومین عامل از علت خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن بر می‌گردد به تعداد لباس‌هایی که ما در ماشین لباسشویی خودمان می‌اندازیم. این بار زیاد فشار زیادی به برد می‌آورد و امکان سوختن برد ماشین لباسشویی را فراهم می‌کند. ما باید همیشه به این نکته توجه کنیم که ماشین لباسشویی ما چند کیلو بار را می‌تواند تحمل کند. مثلا وقتی ماشین لباسشویی ما 7 کیلویی هست، ما باید حداکثر تا 7 کیلوگرم بار در ماشین لباسشویی خودمون بندازیم. اگر بیشتر بشه که همون امکان آسیب به ماشین لباسشویی هست، اگرم کمتر از مقدار استاندارد لباس در ماشین لباسشویی خود قرار دهیم؛ سبب میشه تعداد دفعات بیشتری از ماشین لباسشویی خودمون استفاده کنیم. در نهایت همین موضوع ساده از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن، سبب آسیب بیشتر به برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن ما خواهد شد. در ادامه مقاله علت خرابی برد لباسشویی به شما نکات بیشتری خواهیم آموخت.

 

فرسوده شدن علت خرابی لباسشویی ایکس ویژن و دیگر مدل‌ها

چهارمین عامل علت خرابی برد لباسشویی بر میگرده به عمر زیاد ماشین لباسشویی و سرویس نشدن برد ماشین لباسشویی. این عامل از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن به مقدار زیادی به استفاده درست ما از ماشین لباسشویی بر می‌گردد. خب ما در نگهداری وسایل الکترونیکی موضوعی داریم به نام سرویس. یعنی هر چند وقت یک بار باید برد ماشین لباسشویی ما گردزدایی بشود. در غیر این صورت همین گرد و غبار زیاد به مدار برد ماشین لباسشویی آسیب میزند و شاید در نهایت سبب سوختن برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن یا هر مدل دیگری بشود.

 

اثر رطوبت و گرما علت خرابی برد لباسشویی

پنجمین عامل از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن هم که باعث میشود پدر برد ماشین لباسشویی ما در بیاد، محل ماشین لباسشویی ما هست. اگر ماشین لباسشویی در محل مرطوب و گرم قرار بگیرد؛ سبب میشود که برد ماشین لباسشویی ما سولفاته بشود و در نهایت سبب سوختن برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن یا هر مدل دیگری از ماشین لباسشویی‌ها بشود. در نهایت این موضوع ما را مجبور به تعویض برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن خواهد کرد.

 

نفوذ آب و مایعات از عوامل خرابی برد لباسشویی ایکس ویژن و دیگر مدل‌ها

ششمین علت خرابی برد لباسشویی می‌تواند مربوط به نفوذ آب و مایعات به داخل ماشین لباسشویی و در نهایت نفوذ به برد و مدار اصلی ماشین لباسشویی و خرابی و سوختگی این قطعه ارزشمند ماشین لباسشویی شما باشد. این عامل از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن را حتما جدی بگیرید. وقتی ماشین لباسشویی شما روشن است؛ اگر آب داخل آن به قدری زیاد باشد که سرریز کند و یا ماشین لباسشویی شما از داخل به علت قدیمی بودن و ضربه‌ای از قبل نشتی داشته باشد؛ آب به برد ماشین لباسشویی می‌رسد و سبب اتصال کوتاه و سوختن برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن شما خواهد شد. اگر آب اطراف برد ماشین لباسشویی را فرا بگیرد، این عامل از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن در طی بلند مدت سبب رطوبت و سولفاته شدن برد و در نهایت سوختن برد لباسشویی ایکس ویژن و دیگر مدل‌ها خواهد شد. استفاده بیش از اندازه از مایع لباسشویی هم سبب می‌شود که ماشین لباسشویی شما کف زیادی بکند و این کف در ماشین لباسشویی شما در اثر فشار و درز داخلی ماشین لباسشویی به داخل آن نفوذ کند و در نهایت منجر به خرابی برد لباسشویی شما بشود.

 

ضربه فیزیکی مستقیم و غیرمسقیم علت خرابی برد لباسشویی

عامل بعدی از عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن، ضربه فیزیکی مستقیم به برد ماشین لباسشویی است. این مورد که ممکن است در اثر جابه‌جایی ماشین لباسشویی در عواملی مانند اسباب کشی یا به هر علت دیگر، تغییر در محل قرار گیری ماشین لباسشویی رخ دهد، می‌تواند سبب شکستگی برد ماشین لباسشویی ما شود. لذا در رابطه با علت خرابی برد لباسشویی تا حد امکان یا ماشین لباسشویی خود را جابه‌جا نکنید و یا اگر مجبور به جابه‌جایی آن شدید بسیار با احتیاط و با تعداد نفرات کافی این کار را انجام شود.

 

فرسودگی و اتمام عمر از عوامل خرابی برد لباسشویی

 

فرسودگی هم دیگر علت خرابی برد ماشین لباسشویی ما است. همه ما اینو میدونیم که هر وسیله‌ای را که می‌خریم بعد مدتی اسقاط می‌شود و دیگر نه قابل تعمیر است و نه ارزش تعمیر را دارد، چون بعد مدت اندکی دوباره احتمال خرابی آن وجود دارد. پس بهتره مادربرد ماشین لباسشویی کلا عوض شود. اگر در این مورد شک دارید که برد ماشین لباسشویی ما قابل تعمیر است یا اگر قابل تعمیر بود، ارزش تعمیر دارد یا تعویض آن مقرون به صرفه‌تر است بهتر است با ما تماس بگیرید تا بهتر بتوانیم راهنمایی‌اتان کنیم. مورد فرسودگی و اتمام عمر در مورد عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن یکی از عواملی است که برای هر وسیله برقی اتفاق خواهد افتاد و تنها راه جلوگیری خرابی برد ماشین لباسشویی، استفاده به جا از ماشین لباسشویی خود است.

 

کلام آخر

خب به انتهای مقاله‌ای دیگر از سری مقالات تعمیر لباسشویی ایکس ویژن رسیدیم. مقاله‌ای در مورد علت خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن که با یکدیگر آموختیم که چگونه بتوانیم از ماشین لباسشویی خانه خود محافظت کنیم. ما در مورد مسائل گوناگونی توضیح دادیم که از آن جمله می‌توان به نوسانات برق و استفاده بی‌مورد از ماشین لباسشویی تا اضافه بار و اثر رطوبت و نفوذ آب و مایعات به ماشین لباسشویی اشاره کرد. در استفاده از هر وسیله برقی‌ای باید این مورد را حتما رعایت کنیم که استفاده درست و نگهداری از این وسیله، مهمترین موردی است که می‌تواند عمر این وسیله را بیشتر بکند و ما را از سر و کله زدن با حوادث بعد از خرابی وسایل برقی درگیری در رابطه با علت خرابی برد لباسشویی به دور نگاه دارد. خب هر آنچه که در مورد عوامل خرابی برد ماشین لباسشویی ایکس ویژن باید می‌دانستید به شما آموختیم، اگر نکات بیشتری هم لازم بود حتما این مقاله را آپدیت می‌کنیم. چنانچه می‌خواهید علاوه بر علت خرابی برد لباسشویی در مورد علائم آن هم بدانید بهتر است که به مقاله علائم خرابی برد ماشین لباسشویی ما نیز سری بزنید. تا مقاله‌ای دیگر در مورد تعمیر لباسشویی ایکس ویژن خدا یار و نگهدار شما باشد.         

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *