دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن

ما در مقاله قبلی به موارد مختلفی درباره‌ی چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن گفتگو کردیم مانند اضافه باری، استفاده‌ی بسیار زیاد از مایع لباسشویی، کثیف بود محفظه لباسشویی (دیگ) و کثیف بودن جاپودری. حال می‌خواهیم به ادامه چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن بپردازیم و این موضوع را در این مقاله تمام‌نماییم و به سراغ دیگر مشکلات و تعمیراتی که برای لباسشویی ایکس ویژن می‌افتد برویم.

اما قبل از ان باید اشاره‌کنیم که بیشتر مشکلاتی که اشاره می‌کنیم از طرف کاربر یا مشتری به علت بی‌دقتی، سهل‌انگاری و یا باور غلط می‌باشد. برای مثال کاربر یا مشتری هنگام ریختن البسه در لباسشویی با خود می‌گوید: ایرادی ندارد که دو یا سه عدد لباس بیشتری داخل دستگاه بی اندازم. درصورتی‌که پس از خیس شدن لباس، دیگ دستگاه مجبور است با زیادی را تحمل نماید و باعث اتفاقاتی بزرگت تر از چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن می‌شود.

چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن به علت مسدود بود لوله تخلیه

یکی از دلایلی که باعث چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن می‌شود دست تخلیه نشدن آب می‌باشد که یک از این مشکل‌ها مسدود بود لوله تخلیه است که باید قسمت‌های مختلف مانند پمپ تخلیه و یا لوله تخلیه را چک کنید. کمتر کسی با مشکل پمپ تخلیه مواجه شده است و معمولاً ایراد از لوله تخلیه مانند گیرکردن، شکست لوله است، اما بااین‌حال تمام قسمت‌ها را برسی کنید.

چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن به علت گرفتگی فیلتر

ازآنجایی‌که از اسم این قطعه پیداست، هدف آن جلوگیری ورود کثیفی‌ها و آشغال به پمپ می‌باشد. هنگام گرفتگی محفظه فیلتر، قدرت گرفتن کثیفی‌ها را ندارد و آن‌ها را به دیگ یا محفظه دستگاه پس میزند. پس‌ازاین چک کردن لوله تخلیه و سالم بودن آن به سراغ این قطعه رفته و آن را تمیز نمایید تا با چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن و یا مشکلات بزرگ‌تر از آن مواجه نشوید.

 

کثیف شستن لباسشویی ایکس ویژن

 

نداشتن اطلاعات کافی از ماشین لباسشویی

اطلاعت نداشتن کافی از دستگاه باعث ایجاد مشکلات بسیار بزرگ‌تر از چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن می‌شود. برای اینکه با مشکلات بسیار بزرگ مواجه نشوید، قبل از استفاده از دستگاه حتماً دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه نمایید تا استفاده و یا در صورت نداشت اطلاعات کافی می‌توانید با لباسشویی ایکس ویژن تماس بگیرید تا استفاده درست و صحیح را متوجه شوید.

استفاده از حجم بالای لباس

همان‌طور که اشاره کردیم وزن بالای لباس نه تنها باعث چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن شود بلکه می‌تواند به محفظه داخل لباسش سویی یا همان دیگ آسیب جدی بزند. حال که میدانیم وزن لباس چه قدر مهم است، حجم لباس نیز به همان اندازه مهم است. گاهی اوقات حجم لباس زیاد است اما وزن آن کم، مانند لباس‌های بچگانه یا لباس‌های نخی. برای همین زمانی که حجم لباس زیاد باشد آب به مقدار کافی به تمام لباس‌های داخل ماشین نمی‌رسد و باعث چرک شستن البسه می‌شود. علاوه بر آن حجم بالای البسه فضای بیشتری از دیگ را اشغال می‌کند امکان بیرون زدن کف از دستگاه نیز وجود دارد.

به هم ریختن گزینه‌ها یا تنظیمات لباسشویی

دقت کنید که هرکدام از گزینه‌های ماشین لباسشویی با یک دیگر فرق دارند زیر دستورهای متفاوتی را از برد می‌گیرند برای مثال  گزینه در گزینه شستشوی لباس ورزشی، آب و کف بیشتری در دیگ تلفیق می‌کند تا کثیفی‌هایی مانند گل‌ولای‌ها، چمن و یا حتی سنگریزه‌ها را از لباس جدا کند. اما گزینه شستشوی البسه پشمی یا کاموایی، آب و کف کمتری را باهم تلفیق می‌کند و در عوض هنگام شستشوی با سرعت بیشتری می‌چرخد و تایم بیشتری را برای خشک‌کردن می‌گذارد تا آب را از داخل لباس کاموایی جدا کند. پس اگر دقت کرده باشید هر گزینه‌ای دستورهای متفاوتی را دارد و امکان دارد چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن از درست انتخاب نکردن گزینه باشد.

 

چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن

 

حرف آخر

ما هر چه که دلایلی که چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن می‌شود را اشاره‌کرده‌ایم اگر مشکل شما هیچ‌یک از گزینه‌های مقاله نبود می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. علاوه بر همه اینها باید به این گزینه دقت کنید که یکی از مهم‌ترین دلایل چرک شستن لباسشویی ایکس ویژن که بسیاری از ما آن را ناچیز می‌شماریم سرویس سالانه می‌باشد. مهم نیست چقدر خوب از لباسشویی استفاده کرده‌اید محصول شما باید سالانه توسط تکنسین‌ها موردبررسی قرار بگیر این نه‌تنها به نفع محصول شما است بلکه این بررسی اطلاعات مهمی و دقیقی به مهندسان شرکت می‌دهند و متوجه می‌شوند که محصولشان در یک سال آیا با مشکل مواجه شده است یا نه.

مقالات مرتبط:

تعویض تسمه لباسشویی ایکس ویژن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *